امروز : شنبه 18 مرداد 1399 مصادف با 18 ذو الحجة 1441 و 8 August 2020       آنچه را که می توانی یا می اندیشی که می توانی آغاز کن. در جسارت، نبوغ و قدرت، سحر و جادو نهفته است!

قوانین-آپلود فایل و عکس بصورت دائمی و رایگان

فایل هایی که حق آپلود در آپلود سنتر را ندارند :

  آپلود عکس و فایل با موضوعات سیاسی -
  فایل با نام های رکيک و نامناسب        -
 فایلهایی که با مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران مخالف باشند -
 فایلهایی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند -
 فایلهایی که امنیت سرور را به خطر اندازد   -
- مشخصا فایل هایی از گروه فایل های بالا بدون اطلاع کاربران در صورت مشاهده به سرعت حذف می شوند.

لطفا در آپلود فایل های خود به نکات زیر توجه فرمایید:


 - سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای فایل های آپلود شده ندارد و تمامی عواقب بوجود آمده متوجه آپلود کننده فایل می باشد.
- لطفا از آپلود عکس و فیلم و هرگونه فایل های خانوادگی و شخصی خودداری فرمایید.در صورت استفاده سوء ازاین فایل ها توسط دیگران سایت  هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.
 - مدیریت میتواند در هر زمان قوانین مربوط به کاربران سایت و خط مشی های مربوط به فایلهای سایت را تغییر دهد و یا ایجاد کند و شما کاربران عزیز که از امکانات این وبسایت استفاده می کنید موظف به چک کردن مکرر صفحه قوانین می باشید.
 - سایت در قبال آسیب دیدن یا حذف فایلهای شما بواسطه مشکلات احتمالی مانند مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری سرور به هیچ عنوان پاسخگو نمیباشد.

بازه زمانی نگهداری فایلها

- کلیه عکس ها بطور دایمی در سایت نگهداری خواهند شد. و فایلهای دیگر و فایلهایی که از طریق آدرس آپلود می شوند بیش از 30 روز دانلود نشوند فایل مرده محسوب شده و از سایت حذف خواهند شد - البته این بازه زمانی برای کابرانی که در سایت عضو شده اند 100 روز میباشد.