امروز : یکشنبه 04 آبان 1399 مصادف با 8 ربيع الأول 1442 و 25 October 2020       همه می خواهند روی قله کوه زندگی کنند، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ می دهد که در حال بالا رفتن از کوه هستید.

تبلیغات در سایت ما - آپلود فایل و عکس بصورت دائمی و رایگان

تبلیغات در 4uploader

 

تعرفه و مکان تبلیغات در سایت 4uploader


 

چرا تبلیغات اینترنتی؟

 

 

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند .

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.

امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید. سایت فورآپلودر به نشانی www.4uploader.com  بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی ، برای افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد.

 

 

 

مکان

قیمت (تومان)

نوع تبلغات

ابعاد

مدت زمان

1

25,000

تمامی صفحات دانلود

468*60

30 روز

2

20,000

تمامی صفحات دانلود

468*60

30 روز

3

8,000

تبلیغات متنی

حداکثر ۵ کلمه

30 روز

 

           

 

 

 

 

 

 

 

مکان تبلیغات

 

adz

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش تبلیغ از طریق فرم تماس زیر تماس حاصل فرمایید.
 

 

براي سفارش تبليغات بنری و متنی كافي است از فرم تماس زیر درخواست تبلیغات بنری و لینکی را به همراه بنر و عنوان و آدرس لینک خود ارسال كنيد.برای واریز هم میتوانید از شماره حساب زیر استفاده کنید

                                              

شماره کارت بانک ملت: 6104337226382164

شماره حساب بانک ملت: 4607327054

به نام حسن جمالی

نوع تبلیغ:
ایمیل:

شماره تماس:

متن:


[captcha] کد امنیتی: